Pasek nawigacji Pasek nawigacji

Lista artykułów Lista artykułów

Aktualności

rss

Likwidacja subfunduszu UniStrategie Dynamiczny

W związku z likwidacją subfunduszu UniStrategie Dynamiczny . Do 29 maja 2017 do godz. 9.00 klienci mogą składać dyspozycje odkupienia lub zamiany/konwersji zgromadzonych na subfunduszu środków. W przeciwnym razie środki zostaną objęte procesem likwidacji, a wypłata środków nast (...)

Najlepszy Dom Maklerski roku 2016

Z radością informujemy, że DM BOŚ został Domem Maklerskim Roku 2016 według Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet. Statuetki „Byki i Niedźwiedzie" za rok 2016 wręczone zostały podczas uroczystej gali w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Wznowienie możliwości inwestycji w BPH Dywidendowy

Od 14 marca 2017 BPH TFI wznawia możliwość inwestycji w subfundusz BPH Dywidendowy . BPH Dywidendowy to pierwszy subfundusz w ofercie BPH TFI, który wypłaca klientom dywidendę. Subfundusz daje możliwość corocznej wypłaty dywidendy Klientom bez konieczności umarzania jednostek uczestnict (...)

ALFA 2016 – Analizy Online przyznały nagrody dla najlepszych funduszy

Analizy Online przyznały coroczne nagrody Alfa. Nagrody przyznawane są najlepszym funduszom inwestycyjnym w minionym roku kalendarzowym . Choć w rankingu branym pod uwagę najważniejsze są wyniki za konkretny rok , to na jego ostateczny wpływ mają również stopy zwrotu i zmienność z pop (...)

Kolejne fundusze PZU TFI dostępne w Bossafund

Uprzejmie informujemy, że z dniem 6 marca 2017 r. oferta funduszy dostępnych za pośrednictwem Domu Maklerskiego BOŚ S.A. została poszerzona o trzy kolejne subfundusze PZU TFI. PZU Globalny Obligacji Korporacyjnych: subfundusz inwestuje w obligacje polskich i zagranicznych firm, dopuszcza (...)

Czy warto inwestować w fundusze surowcowe?

Fundusze surowcowe to interesująca alternatywa dla klasycznych form inwestycji w akcje i obligacje, dająca szansę uzyskania zysków z rosnących cen surowców. Taki rodzaj inwestycji pozwala zapewnić odpowiednie zróżnicowanie portfela oszczędności, a dbanie o różnorodne obszary inwestycji to jedna (...)

UniAkcje Wzrostu – mistrz selekcji, pogromca WIG

Dla funduszu akcji polskich pobicie WIG-u to kwestia prestiżu. Regularne wygrywanie z głównym indeksem warszawskiej giełdy jest jednak wyzwaniem, któremu potrafią sprostać tylko nieliczni. UniAkcje Wzrostu to jedyny fundusz na krajowym rynku, który już od czterech lat pobija (...)

Prognozy Union Investment TFI - 2017 rokiem akcji

W minionym roku akcje okazały się bezkonkurencyjne. W Union Investment TFI uważamy, że 2017 rok będzie równie dobry dla funduszy akcyjnych. Nasz tegoroczny cel to 10-12%. Dlaczego warto zainwestować w akcje? 1. Światowa gospodarka się rozkręci Prognozujemy, że w tym roku dynamika (...)
123... 28

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuletyn o funduszach Bossafund

wyszukaj fundusz