Pasek nawigacji Pasek nawigacji

Lista artykułów Lista artykułów

Aktualności

rss

Nowe fundusze MILLENNIUM TFI na platformie Bossafund.pl

Szanowni Klienci, Dom Maklerski BOŚ S.A. uprzejmie informuje o poszerzeniu oferty Funduszy Inwestycyjnych Otwartych Millennium TFI . Od dnia 23-02-2018 r. na platformie bossafund.pl dostępne będą dwa kolejne subfundusze: Subfundusz Instrumentów Dłużnych Subfundusz Kon (...)

Nagrody ALFA dla najlepszych funduszy

W połowie lutego serwis Analizy Online ogłosił  nominowane fundusze do nagrody Alfa . Alfa to nagroda przyznawana przez Analizy Online dla najlepszego funduszu inwestycyjnego w minionym roku kalendarzowym w jednej z 8 najpopularniejszych grup funduszy.

PKO Technologii i Innowacji Globalny

O FUNDUSZU PKO Technologii i Innowacji Globalny jest subfunduszem akcji inwestującym w spółki głównie z regionu Stanów Zjednoczonych i Europy Zachodniej. Cechą wspólną wszystkich podmiotów znajdujących się portfelu jest innowacyjność oraz wysoki potencj (...)

2017 – rok wzrostów

Bez wątpienia miniony rok 2017 był rokiem wzrostów. Widać to było we wszystkich segmentach rynku. Mimo tego liderami okazały się fundusze akcyjnych. Wśród funduszy objętych monitoringiem Bossafund większość funduszy akcyjnych zanotowała wzrosty osiągając średnią stopę zwrotu na poziomie 11.2 proc (...)

Przekształcenie oferty Skarbiec TFI i JPMorgan Asset Management

Informujemy, że z dniem 1 grudnia 2017 roku , fundusz parasolowy działający dotychczas pod nazwą Skarbiec – JPMorgan Asset Managment Funds Polska SFIO , zmienia nazwę na Skarbiec – Global Funds SFIO . Wraz ze zmianą nazwy zmodyfikowana zostanie również jego oferta.

Superfund GoldFuture

Fundusz Superfund GoldFuture stanowi unikalną ofertę na rynku. Jest połączeniem inwestycji w złoto oraz strategii managed futures oferowanej przez fundusze z grupy Superfund. Portfel funduszu posiada 100% ekspozycję na cenę złota , co zapewnia ochronę przed inflacją oraz negatywnymi skutkami (...)
123... 30

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuletyn o funduszach Bossafund

wyszukaj fundusz