Pasek nawigacji Pasek nawigacji

Lista artykułów Lista artykułów

Najlepszy Dom Maklerski roku 2016

Z radością informujemy, że DM BOŚ został Domem Maklerskim Roku 2016 według Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet. Statuetki „Byki i Niedźwiedzie" za rok 2016 wręczone zostały podczas uroczystej gali w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. „Parkiet" podkreśla: „DM BOŚ oferuje klientom jedną z najszerszych gam produktowych na rynku. W 2016 r., mimo że na rynku akcji obserwowaliśmy spadek obrotów, broker zwiększył swoją aktywność względem 2015 r. o ponad 14 proc. Tradycją stało się także, że nie ma sobie równych na rynku kontraktów terminowych. Instytucja wprowadziła na główny parkiet pięć spółek. Za pośrednictwem DM BOŚ inwestorzy mogą handlować nie tylko na GPW, ale także na giełdach zagranicznych oraz na rynku forex."

- To kolejny dobry dla nas rok mimo niesprzyjającego otoczenia rynkowego. Podziękowania dla klientów za aktywność i zaufanie – powiedział Radosław Olszewski, prezes DM BOŚ.

W uzasadnieniu nagrody dla DM BOŚ czytamy: "Ma sposób na wymagający rynek: szeroka gama produktów, wysokie technologie, profesjonalna obsługa, w końcu wzrost obrotów na rynku akcji".

Dziękujemy za uznanie! Ta nagroda jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i motywacją do dalszych starań o najlepsze i innowacyjne rozwiązania oferowane naszym Klientom.


 

powrót

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuletyn o funduszach Bossafund

wyszukaj fundusz