Pasek nawigacji Pasek nawigacji

Lista artykułów Lista artykułów

Aktualności

rss

Superfund Pieniężny - inwestycja o niskiej zmienności

Fundusze płynnościowe i pieniężne to coraz popularniejsza alternatywa dla lokat bankowych . Takie fundusze inwestują w skarbowe i nieskarbowe papiery dłużne. Dzięki inwestycjom w znacznie wyżej oprocentowane nieskarbowe papiery wartościowe – w tym przede wszystkim obligacje korporacyjne &n (...)

Podsumowanie 2016 roku na rynku funduszy

2016 rok był wyjątkowo dobry na rynku funduszy inwestycyjnych. Zdecydowana większość funduszy dostępnych w serwisie Bossafund zakończyła rok na plusie. W niektórych przypadkach stopy zwrotu były wyjątkowo imponujące. Średnia stopa zwrotu wśród monitorowanych 121 funduszy akcji (zarówno (...)

Nowe fundusze Allianz TFI w ofercie Bossafund

Uprzejmie informujemy, że Dom Maklerski BOŚ S.A wprowadza do swojej oferty kolejne subfundusze zarządzane przez Allianz TFI . Towarzystwo, w ramach dalszego rozszerzania oferty produktowej, uruchomiło cztery nowe subfundusze w ramach parasola Allianz Global Investors SFIO oraz parasola (...)

Nowe fundusze ALLIANZ dostępne na platformie Bossafund.pl

Miło nam poinformować, że z dniem 16 grudnia 2016 r. DM BOŚ S.A.  poszerza swoją ofertę funduszy Allianz TFI . Tym razem będą to kolejne produkty w formule Master-Feeder : sześć tworzonych we współpracy z globalnym liderem strategii dłużnych – Pacific Investment Management (...)

Strategie rynkowe TFI na 2017 rok - debata z udziałem TFI

Polityka banków centralnych, skutki Brexitu w Europie, wpływ wydarzeń geopolitycznych na rynki, prognozy dla akcji, długu i surowców, obecna i przyszła koniunktura na warszawskiej giełdzie - to część zagadnień debaty PAP Biznes z udziałem przedstawicieli Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych.

PKO Surowców Globalny - ponad 70% na plusie od początku 2016 roku

PKO Surowców Globalny to subfundusz akcji spółek działających w obszarze szeroko pojętego sektora surowców . Portfel subfunduszu jest zdywersyfikowany. Znajdują się w nim m.in. akcje spółek zajmujących się wydobyciem ropy naftowej i gazu, rafinacją ropy, wydobyciem metali przemysłowych ora (...)

DM BOŚ znów na podium rankingu SII.

Z przyjemnością informujemy, że DM BOŚ po raz 11 znalazł się na podium rankingu Najlepszych Biur Maklerskich w Polsce organizowanego przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. W tegorocznej edycji rankingu najwyższe noty otrzymaliśmy za bezawaryjność i szybkość platformy internetow (...)

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuletyn o funduszach Bossafund

wyszukaj fundusz