Pasek nawigacji Pasek nawigacji

Lista artykułów Lista artykułów

Aktualności

rss

2017 – rok wzrostów

Bez wątpienia miniony rok 2017 był rokiem wzrostów. Widać to było we wszystkich segmentach rynku. Mimo tego liderami okazały się fundusze akcyjnych. Wśród funduszy objętych monitoringiem Bossafund większość funduszy akcyjnych zanotowała wzrosty osiągając średnią stopę zwrotu na poziomie 11.2 proc (...)

Przekształcenie oferty Skarbiec TFI i JPMorgan Asset Management

Informujemy, że z dniem 1 grudnia 2017 roku , fundusz parasolowy działający dotychczas pod nazwą Skarbiec – JPMorgan Asset Managment Funds Polska SFIO , zmienia nazwę na Skarbiec – Global Funds SFIO . Wraz ze zmianą nazwy zmodyfikowana zostanie również jego oferta.

Superfund GoldFuture

Fundusz Superfund GoldFuture stanowi unikalną ofertę na rynku. Jest połączeniem inwestycji w złoto oraz strategii managed futures oferowanej przez fundusze z grupy Superfund. Portfel funduszu posiada 100% ekspozycję na cenę złota , co zapewnia ochronę przed inflacją oraz negatywnymi skutkami (...)

Czy wiesz, że możesz przenieść swoje fundusze do bossafund?

Chciałbyś rozpocząć inwestowanie z Bossafund, a posiadasz już fundusze inwestycyjne zakupione gdzie indziej? Nie musisz sprzedawać funduszy, które zakupiłeś dotychczas. Można je do Bossafund po prostu przenieść. Jak to zrobić? Wystarczy skontaktować się z Bossafund - osobiści (...)

BPH TFI zmienia się w ROCKBRIDGE TFI

Uprzejmie informujemy, że w dniu 31 sierpnia 2017 r. GE Capital sfinalizował sprzedaż 100% akcji BPH TFI na rzecz ALTUS Agent Transferowy Sp. z o.o. Sprzedaż BPH TFI uzyskała wymagane zgody Komisji Nadzoru Finansowego oraz Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuletyn o funduszach Bossafund

wyszukaj fundusz