Pasek nawigacji Pasek nawigacji

Aktualności Aktualności

Aktualności

rss

Strategie rynkowe TFI na 2017 rok - debata z udziałem TFI

Polityka banków centralnych, skutki Brexitu w Europie, wpływ wydarzeń geopolitycznych na rynki, prognozy dla akcji, długu i surowców, obecna i przyszła koniunktura na warszawskiej giełdzie - to część zagadnień debaty PAP Biznes z udziałem przedstawicieli Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych.

PKO Surowców Globalny - ponad 70% na plusie od początku 2016 roku

PKO Surowców Globalny to subfundusz akcji spółek działających w obszarze szeroko pojętego sektora surowców . Portfel subfunduszu jest zdywersyfikowany. Znajdują się w nim m.in. akcje spółek zajmujących się wydobyciem ropy naftowej i gazu, rafinacją ropy, wydobyciem metali przemysłowych ora (...)

DM BOŚ znów na podium rankingu SII.

Z przyjemnością informujemy, że DM BOŚ po raz 11 znalazł się na podium rankingu Najlepszych Biur Maklerskich w Polsce organizowanego przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. W tegorocznej edycji rankingu najwyższe noty otrzymaliśmy za bezawaryjność i szybkość platformy internetow (...)

Fundusz PKO Medycyny i Demografii Globalny w ofercie bossafund.pl

Z dniem 10 listopada  2016 roku Dom Maklerski BOŚ S.A. wprowadza do oferty kolejny subfundusz zarządzany przez PKO TFI . PKO Medycyny i Demografii Globalny to unikalne i nowatorskie rozwiązanie inwestycyjne, dające ekspozycję na dynamicznie rozwijające się spółki działające zarówno na (...)

Komentarz do funduszu Noble Fund Akcji Małych i Średnich Spółek

Indeks szerokiego rynku akcji polskich WIG nie zachwyca w ostatnich latach pod względem realizowanych stóp zwrotu. Jednak jest to efekt bardzo słabego zachowania segmentu spółek o największej kapitalizacji, które zdominowane są przez sektor bankowy oraz podmioty kontrolowane (...)

Zainwestuj w najbardziej prężne sektory gospodarki

Szukając atrakcyjnych kierunków inwestycji, zwykle kierujemy swoją uwagę w stronę sektorów, które charakteryzują się wysokim tempem innowacyjności i wzrostu biznesu. Szukamy wówczas firm, które w swoim podejściu do biznesu wykazują kreatywność, łamią dotychczasowe reguły lub wprowadzają na rynek (...)

Czy warto inwestować w fundusze dywidendowe?

Od początku 2000 roku do końca sierpnia 2016 indeks akcji największych spółek WIG20 zmienił się nieznacznie – zaledwie o 5 procent. W tym samym okresie indeks szerokiego rynku WIG zwyżkował ponad 170 procent . Czyżby szeroki rynek zachowywał się lepiej niż spółki o największej kapitalizacji? Odp (...)

Rozmowa z Bogdanem Jacaszkiem – zarządzającym funduszami KBC TFI

Grzegorz Zalewski: Panie Bogdanie, co konserwator zabytków robi na giełdzie? Często spotyka się Pan z tym pytaniem? Bogdan Jacaszek: Generalnie w Polsce ludzie są świadomi, że giełda powstała na początku przemian ustrojowych i wśród maklerów oraz doradców inwestycyjnych, szczególnie w początk (...)

Czym jest Idealna Forma Inwestycji wg KBC TFI?

W dzisiejszym świecie otaczają nas sprzeczne komunikaty, wielość rozwiązań przytłacza, a ogrom informacji utrudnia dotarcie do odpowiedniego produktu. W efekcie każdy wybór staje się trudny, szczególnie w przypadku złożonych produktów finansowych. Inwestorzy czują się przytłoczeni bogactwem o (...)

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuletyn o funduszach Bossafund

wyszukaj fundusz