Pasek nawigacji Pasek nawigacji

Lista artykułów Lista artykułów

Aktualności

rss

AGIO Stabilny PLUS – „Złoty środek” inwestowania

W lutym 2016 roku oferta AgioFunds TFI rozszerzyła się o 3 nowe fundusze: AGIO Akcji Plus , AGIO Obligacji Plus i AGIO Stabilny Plus . Nowe fundusze dostępne są już od 100 złotych i dają każdemu inwestorowi możliwość budowy, bądź uzupełnienia dotychczasowego portfela inwestycyjnego.

Czy można inwestować mając niewielkie możliwości finansowe?

Duże kwoty biorą się początkowo z tych niewielkich. Zanim zgromadzimy 5 tysięcy złotych, musimy najpierw odłożyć pierwsze pięćset. Oszczędności w kwocie 25 tysięcy, to sumiennie odkładany każdy tysiąc. W budowie kapitału nie ma drogi na skróty. Wystarczy jednak wyrobić w sobie kilka nawyków, aby (...)

Inwestycje niskiego ryzyka - jeśli nie lokaty to co?

Klienci pragnący lokować swoje oszczędności w sposób pewny, bezpieczny i zyskowny zarazem w ostatnich miesiącach mają uzasadnione powody, by zadawać sobie to pytanie. Lokaty bankowe nie tylko przestały być dochodowe, ale co gorsza, za sprawą niskiego oprocentowania, nie przeciwdziałają j (...)

Najlepszy Dom Maklerski roku 2016

Z radością informujemy, że DM BOŚ został Domem Maklerskim Roku 2016 według Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet. Statuetki „Byki i Niedźwiedzie" za rok 2016 wręczone zostały podczas uroczystej gali w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Wznowienie możliwości inwestycji w BPH Dywidendowy

Od 14 marca 2017 BPH TFI wznawia możliwość inwestycji w subfundusz BPH Dywidendowy . BPH Dywidendowy to pierwszy subfundusz w ofercie BPH TFI, który wypłaca klientom dywidendę. Subfundusz daje możliwość corocznej wypłaty dywidendy Klientom bez konieczności umarzania jednostek uczestnict (...)

ALFA 2016 – Analizy Online przyznały nagrody dla najlepszych funduszy

Analizy Online przyznały coroczne nagrody Alfa. Nagrody przyznawane są najlepszym funduszom inwestycyjnym w minionym roku kalendarzowym . Choć w rankingu branym pod uwagę najważniejsze są wyniki za konkretny rok , to na jego ostateczny wpływ mają również stopy zwrotu i zmienność z pop (...)

Kolejne fundusze PZU TFI dostępne w Bossafund

Uprzejmie informujemy, że z dniem 6 marca 2017 r. oferta funduszy dostępnych za pośrednictwem Domu Maklerskiego BOŚ S.A. została poszerzona o trzy kolejne subfundusze PZU TFI. PZU Globalny Obligacji Korporacyjnych: subfundusz inwestuje w obligacje polskich i zagranicznych firm, dopuszcza (...)

Czy warto inwestować w fundusze surowcowe?

Fundusze surowcowe to interesująca alternatywa dla klasycznych form inwestycji w akcje i obligacje, dająca szansę uzyskania zysków z rosnących cen surowców. Taki rodzaj inwestycji pozwala zapewnić odpowiednie zróżnicowanie portfela oszczędności, a dbanie o różnorodne obszary inwestycji to jedna (...)

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuletyn o funduszach Bossafund

wyszukaj fundusz