Pasek nawigacji Pasek nawigacji

Lista artykułów Lista artykułów

Aktualności

rss

Selekcja najlepszych funduszy

Poruszaliśmy już temat optymalnego doboru funduszy w artykule Na co zwrócić uwagę przy wyborze funduszy . Tym razem chcemy zaproponować Państwu zapoznanie się z jedną ze strategii, która opiera się na historycznych wynikach funduszy. Strategia "Bliskość 52.

Listopad przejdzie do historii TFI

Listopad ma szansę przejść do historii za sprawą zysków z obligacji skarbowych, które osiągnęły rekordowy miesięczny wynik na przestrzeni ostatnich 4 lat. Średnia stopa zwrotu funduszy inwestujących przede wszystkim w tego typu papiery sięgnęła 2 proc miesięcznie.

Klient poszukuje funduszu

Wyniki badania obecnych i potencjalnych klientów opublikowanych w raporcie Pentora na temat TFI potwierdzają, że nie tyle podaż funduszy, ale szczegółowe informacje na ich temat są tematem pierwszej potrzeby. Obecnie najważniejsze źródło wiedzy i porad to wyspecjalizowani doradcy.

Nowy serwis o funduszach

Uruchomiliśmy nową platformę do inwestycji w fundusze. Składa się ona z serwisu informacyjnego i transakcyjnego. Bogate możliwości serwisu informacyjnego pozwalają inwestorowi m.in. zbadać swój profil , uzyskać propozycje modelowych portfeli funduszy , przefiltrować i przeanalizować dokła (...)
1...232425

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuletyn o funduszach Bossafund

wyszukaj fundusz