Pasek nawigacji Pasek nawigacji

Lista artykułów Lista artykułów

Aktualności

rss

OPEN TFI w ofercie DM BOŚ

Bossafund rośnie – od 14 marca w ofercie DM BOŚ znajduje się Open TFI i jego 6 funduszy. Tym samym na bossafund.pl dostępnych jest już łącznie 117 funduszy inwestycyjnych jedenastu TFI . Open TFI (Open Finance Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.) jest częścią polskiej, (...)

Rynek funduszy w lutym 2013

Po stosunkowo łatwym ubiegłym roku (wzrosty na rynkach akcji i obligacji), sytuacja na rynkach w lutym była bardziej wymagająca dla zarządzających funduszami. Świadczyć może o tym duża rozpiętość stóp zwrotu nawet w ramach jednej kategorii (do kilku punktów procentowych).

Fundusze IPOPEMA w Bossafund.pl

Dom Maklerski BOŚ SA nie zwalnia tempa i wprowadza kolejne fundusze do swojej oferty. Ipopema TFI - instytucja, która od wielu lat specjalizuje się w tworzeniu i zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi - to już 10 partner , którego produkty będą dostępne dla klientów bossafu (...)

Fundusze ALTUS TFI w bossafund.pl

Od 15 lutego w DM BOŚ będzie można nabyć jednostki uczestnictwa funduszy Altus TFI . Altus TFI to działające od ponad czterech lat niezależne towarzystwo funduszy inwestycyjnych, specjalizujące się dotąd w zarządzaniu funduszami zamkniętymi dedykowanymi dla zamożnych inwestorów pry (...)

Najwięksi z najlepszymi - Fundusze TFI PZU w ofercie DM BOŚ

Dom Maklerski BOŚ SA rozpoczyna sprzedaż jednostek uczestnictwa funduszy TFI PZU . Jest to kolejne towarzystwo funduszy inwestycyjnych dostępne w bossafund.pl , poszerzające ofertę DM BOŚ SA o 18 nowych funduszy . TFI PZU jest największym towarzystwem na rynku funduszy inwestycyjnych (...)

Podsumowanie roku 2012 na rynku funduszy

Rok 2012 był bardzo udany dla inwestorów lokujących środki w fundusze inwestycyjne. W sumie z ponad 400 funduszy otwartych, które istnieją powyżej roku, więcej niż 80% wypracowało dodatnią stopę zwrotu. Wśród najbardziej zyskownych znalazły się przede wszystkim fundusze inwestujące w tzw.

Selekcja najlepszych funduszy

Poruszaliśmy już temat optymalnego doboru funduszy w artykule Na co zwrócić uwagę przy wyborze funduszy . Tym razem chcemy zaproponować Państwu zapoznanie się z jedną ze strategii, która opiera się na historycznych wynikach funduszy. Strategia "Bliskość 52.

Listopad przejdzie do historii TFI

Listopad ma szansę przejść do historii za sprawą zysków z obligacji skarbowych, które osiągnęły rekordowy miesięczny wynik na przestrzeni ostatnich 4 lat. Średnia stopa zwrotu funduszy inwestujących przede wszystkim w tego typu papiery sięgnęła 2 proc miesięcznie.

Klient poszukuje funduszu

Wyniki badania obecnych i potencjalnych klientów opublikowanych w raporcie Pentora na temat TFI potwierdzają, że nie tyle podaż funduszy, ale szczegółowe informacje na ich temat są tematem pierwszej potrzeby. Obecnie najważniejsze źródło wiedzy i porad to wyspecjalizowani doradcy.

Nowy serwis o funduszach

Uruchomiliśmy nową platformę do inwestycji w fundusze. Składa się ona z serwisu informacyjnego i transakcyjnego. Bogate możliwości serwisu informacyjnego pozwalają inwestorowi m.in. zbadać swój profil , uzyskać propozycje modelowych portfeli funduszy , przefiltrować i przeanalizować dokła (...)
1...232425

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuletyn o funduszach Bossafund

wyszukaj fundusz