Pasek nawigacji Pasek nawigacji

Aktualności Aktualności

Aktualności

rss

IPOPEMA Dłużny SFIO zapracował na szóstkę

Prezentujemy fundusz z najwyższą stopą zwrotu za 12 miesięcy wg danych na koniec sierpnia 2016 r. w kategorii funduszy dłużnych polskich papierów skarbowych. W sierpniu subfundusz IPOPEMA Dłużny zyskał 0,93% i po raz kolejny pozostawił w tyle konkurencyjne fundusze.

Poszerzamy ofertę - BPH TFI na platformie bossafund.pl

Miło nam poinformować, że DM BOŚ S.A.  wprowadza do swojej oferty funduszy inwestycyjnych dostępnych na platformie Bossafund kolejne TFI - BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Od 23 sierpnia 2016 roku Klienci będą mogli uzupełnić swój portfel o produkty z portfolio tego TFI.

Na wahania…fundusz NN Stabilny Globalnej Alokacji

W ostatnich 5 latach bardzo dużą popularność na rynkach zagranicznych zdobywają fundusze multi-asset, czyli fundusze "wielu-aktywów". Są to wyrafinowane strategie inwestycyjne w bardzo prostej postaci - jednego funduszu, których celem jest osiąganie pozytywnych stóp (...)

Siła długoterminowych inwestycji

Na początku lipca br. Ministerstwo Rozwoju zaprezentowało tzw. Program Budowy Kapitału , którego realizacja ma pomóc w finansowaniu rozwoju społeczno-gospodarczego Polski , a przy okazji ma się również poprawić długoterminowa stabilność finansów publicznych i bilansu (...)

Rozmowa z zarządzającym subfunduszem Caspar Globalny – Andrzejem Miszczukiem.

Panie Andrzeju, jak się to wszystko zaczęło? Skąd Pana zainteresowanie rynkami finansowymi? Andrzej Miszczuk: Na pierwszym roku studiów prawniczych miałem wykłady z ekonomii kapitalizmu. Tak wówczas nazywał się ten przedmiot. Do dziś dobrze pamiętam wykładowcę z SGH (dawniej SGPiS), który opo (...)

Caspar – doświadczenie i przyszłość

Pod względem wypracowywanej stopy zwrotu, subfundusze Caspar Parasolowego FIO zajmują czołowe miejsca na polskim rynku. Od początku działania subfunduszu Caspar Akcji Polskich , czyli w okresie od 2 listopada 2012 roku do 31 maja 2016 roku, stopa zwrotu wypracowana przez ten subfundusz wyn (...)

Rozmowa z Kacprem Żak - zarządzającym w BPS TFI

Kacper Żak jest Zarządzającym subfunduszu BPS Stabilnego Wzrostu . Grzegorz Zalewski: Zacznijmy od samego początku. Jak zaczęło się Pana zainteresowanie rynkami finansowymi i giełdą? Kacper Żak: Było to jeszcze w szkole podstawowej.  Panował wtedy powszechny szał inwestycyjny związa (...)

BPS Stabilnego Wzrostu - odważ się na więcej

Zastanawiasz się jak skutecznie pomnożyć swoje oszczędności, w co inwestować? Oprocentowanie Twojej lokaty nie jest satysfakcjonujące, a rynek pieniężny nie daje możliwości osiągnięcia wysokich zysków. Chcesz zachować kompromis pomiędzy zyskiem a bezpieczeństwem? BPS Stabilnego Wzrostu to fundu (...)

Fundusze CASPAR TFI w Bossafund

DM BOŚ S.A. po raz kolejny poszerza ofertę funduszy inwestycyjnych dostępnych w usłudze Bossafund. Od 23 czerwca 2016 roku Klienci będą mogli uzupełnić swój portfel o produkty Caspar TFI . Będzie to już 21 Towarzystwo w ofercie DM BOS S.A. Caspar TFI jest jednym z pierwszych niezależnych (...)

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuletyn o funduszach Bossafund

wyszukaj fundusz