Pasek nawigacji Pasek nawigacji

Lista artykułów Lista artykułów

Aktualności

rss

Fundusz PKO Medycyny i Demografii Globalny w ofercie bossafund.pl

Z dniem 10 listopada  2016 roku Dom Maklerski BOŚ S.A. wprowadza do oferty kolejny subfundusz zarządzany przez PKO TFI . PKO Medycyny i Demografii Globalny to unikalne i nowatorskie rozwiązanie inwestycyjne, dające ekspozycję na dynamicznie rozwijające się spółki działające zarówno na (...)

Komentarz do funduszu Noble Fund Akcji Małych i Średnich Spółek

Indeks szerokiego rynku akcji polskich WIG nie zachwyca w ostatnich latach pod względem realizowanych stóp zwrotu. Jednak jest to efekt bardzo słabego zachowania segmentu spółek o największej kapitalizacji, które zdominowane są przez sektor bankowy oraz podmioty kontrolowane (...)

Zainwestuj w najbardziej prężne sektory gospodarki

Szukając atrakcyjnych kierunków inwestycji, zwykle kierujemy swoją uwagę w stronę sektorów, które charakteryzują się wysokim tempem innowacyjności i wzrostu biznesu. Szukamy wówczas firm, które w swoim podejściu do biznesu wykazują kreatywność, łamią dotychczasowe reguły lub wprowadzają na rynek (...)

Czy warto inwestować w fundusze dywidendowe?

Od początku 2000 roku do końca sierpnia 2016 indeks akcji największych spółek WIG20 zmienił się nieznacznie – zaledwie o 5 procent. W tym samym okresie indeks szerokiego rynku WIG zwyżkował ponad 170 procent . Czyżby szeroki rynek zachowywał się lepiej niż spółki o największej kapitalizacji? Odp (...)

Rozmowa z Bogdanem Jacaszkiem – zarządzającym funduszami KBC TFI

Grzegorz Zalewski: Panie Bogdanie, co konserwator zabytków robi na giełdzie? Często spotyka się Pan z tym pytaniem? Bogdan Jacaszek: Generalnie w Polsce ludzie są świadomi, że giełda powstała na początku przemian ustrojowych i wśród maklerów oraz doradców inwestycyjnych, szczególnie w początk (...)

Czym jest Idealna Forma Inwestycji wg KBC TFI?

W dzisiejszym świecie otaczają nas sprzeczne komunikaty, wielość rozwiązań przytłacza, a ogrom informacji utrudnia dotarcie do odpowiedniego produktu. W efekcie każdy wybór staje się trudny, szczególnie w przypadku złożonych produktów finansowych. Inwestorzy czują się przytłoczeni bogactwem o (...)

Subfundusz UniAktywny Pieniężny na platformie bossafund

Z dniem 15 września 2016 roku Dom Maklerski BOŚ S.A. wprowadza do oferty kolejny subfundusz zarządzany przez Union Investment TFI . Subfundusz UniAktywny Pieniężny rozpoczął działalność w grudniu 2015. Celem inwestycyjnym subfunduszu jest ochrona realnej wartości jego aktywów poprzez inw (...)

IPOPEMA Dłużny SFIO zapracował na szóstkę

Prezentujemy fundusz z najwyższą stopą zwrotu za 12 miesięcy wg danych na koniec sierpnia 2016 r. w kategorii funduszy dłużnych polskich papierów skarbowych. W sierpniu subfundusz IPOPEMA Dłużny zyskał 0,93% i po raz kolejny pozostawił w tyle konkurencyjne fundusze.

Poszerzamy ofertę - BPH TFI na platformie bossafund.pl

Miło nam poinformować, że DM BOŚ S.A.  wprowadza do swojej oferty funduszy inwestycyjnych dostępnych na platformie Bossafund kolejne TFI - BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Od 23 sierpnia 2016 roku Klienci będą mogli uzupełnić swój portfel o produkty z portfolio tego TFI.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuletyn o funduszach Bossafund

wyszukaj fundusz