Pasek nawigacji Pasek nawigacji

Lista artykułów Lista artykułów

Aktualności

rss

Wybrane strategie dłużne NN Investment Partners TFI S.A.

Strategie dłużne - polskie Polskie obligacje skarbowe były pod presją w styczniu i lutym, ale od połowy marca 2017 r. zaczęły zachowywać się pozytywnie. Ten ruch rentowności w dół spowodowany był zarówno ponownie obniżającą się inflacją, lepszymi danymi makro w Polsce ( (...)

Nowe fundusze KBC TFI na platformie Bossafund

Po raz kolejny w tym roku poszerzamy ofertę funduszy inwestycyjnych , które będą dostępne na platformie Bossafund. Od dnia 6 września 2017 r.  Klienci będą mogli uzupełnić swój portfel o nowe fundusze zarządzane przez KBC TFI . KBC TFI posiada szeroką ofertę funduszy inwe (...)

Zainwestuj w subfundusze od lat nagradzane za wyniki inwestycyjne

"Nasze fundusze mieszane to idealne rozwiązanie dla inwestorów chcących efektywnie pomnażać oszczędności. W zależności od preferencji dotyczących oczekiwanej stopy zwrotu mogą wybrać pomiędzy Investor Zabezpieczenia Emerytalnego i Investor Zrównoważony –subfunduszami o potwierdzonej wynikami ren (...)

QUERCUS TFI w ofercie Bossafund

DM BOŚ S.A. po raz kolejny poszerza ofertę funduszy inwestycyjnych dostępnych na platformie Bossafund. Od dnia 28 lipca 2017 r. Klienci będą mogli uzupełnić swój portfel o produkty zarządzane przez QUERCUS TFI. Będzie to już 23 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych w ofercie DM BOŚ S.A.

BPS Stabilnego Wzrostu - stabilny pomysł na niespokojne czasy

Zastanawiasz się jak skutecznie pomnożyć swoje oszczędności, w co inwestować? Oprocentowanie Twojej lokaty nie jest satysfakcjonujące, a rynek pieniężny nie daje możliwości osiągnięcia wysokich zysków. Chcesz zachować kompromis pomiędzy zyskiem a bezpieczeństwem? BPS Stabilnego Wzrostu (...)

AGIO Stabilny PLUS – „Złoty środek” inwestowania

W lutym 2016 roku oferta AgioFunds TFI rozszerzyła się o 3 nowe fundusze: AGIO Akcji Plus , AGIO Obligacji Plus i AGIO Stabilny Plus . Nowe fundusze dostępne są już od 100 złotych i dają każdemu inwestorowi możliwość budowy, bądź uzupełnienia dotychczasowego portfela inwestycyjnego.

Czy można inwestować mając niewielkie możliwości finansowe?

Duże kwoty biorą się początkowo z tych niewielkich. Zanim zgromadzimy 5 tysięcy złotych, musimy najpierw odłożyć pierwsze pięćset. Oszczędności w kwocie 25 tysięcy, to sumiennie odkładany każdy tysiąc. W budowie kapitału nie ma drogi na skróty. Wystarczy jednak wyrobić w sobie kilka nawyków, aby (...)

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuletyn o funduszach Bossafund

wyszukaj fundusz