Pasek nawigacji Pasek nawigacji

Lista artykułów Lista artykułów

Aktualności

rss

ALFY 2017 przyznane

Już po raz piąty serwis Analizy Online przyznał nagrody dla najlepszych funduszy. Nagrody otrzymały fundusze z 8 najpopularniejszych kategorii z 4 segmentów rynku: akcyjnego, polskich papierów dłużnych, polskich mieszanych oraz gotówkowych i pieniężnych.

KBC TFI częścią Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego

28 lutego 2018 r. KBC TFI stało się częścią Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego. W związku z tym uległa zmianie nazwa Towarzystwa, która obecnie brzmi: GAMMA TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH S.A (w skrócie GAMMA TFI S.A.) Zmianie uległy również nazwy wszystkich funduszy i subfundus (...)

Nowe fundusze MILLENNIUM TFI na platformie Bossafund.pl

DM BOŚ S.A. po raz kolejny poszerza ofertę na platformie Bossafund. Od 23 lutego 2018 roku dostępne będą dwa nowe fundusze z oferty Funduszy Inwestycyjnych Otwartych Millennium TFI : MILLENNIUM Instrumentów Dłużnych MILLENNIUM Konserwatywny .

Nagrody ALFA dla najlepszych funduszy

W połowie lutego serwis Analizy Online ogłosił  nominowane fundusze do nagrody Alfa . Alfa to nagroda przyznawana przez Analizy Online dla najlepszego funduszu inwestycyjnego w minionym roku kalendarzowym w jednej z 8 najpopularniejszych grup funduszy.

PKO Technologii i Innowacji Globalny

O FUNDUSZU PKO Technologii i Innowacji Globalny jest subfunduszem akcji inwestującym w spółki głównie z regionu Stanów Zjednoczonych i Europy Zachodniej. Cechą wspólną wszystkich podmiotów znajdujących się portfelu jest innowacyjność oraz wysoki potencj (...)

2017 – rok wzrostów

Bez wątpienia miniony rok 2017 był rokiem wzrostów. Widać to było we wszystkich segmentach rynku. Mimo tego liderami okazały się fundusze akcyjnych. Wśród funduszy objętych monitoringiem Bossafund większość funduszy akcyjnych zanotowała wzrosty osiągając średnią stopę zwrotu na poziomie 11.2 proc (...)

Przekształcenie oferty Skarbiec TFI i JPMorgan Asset Management

Informujemy, że z dniem 1 grudnia 2017 roku , fundusz parasolowy działający dotychczas pod nazwą Skarbiec – JPMorgan Asset Managment Funds Polska SFIO , zmienia nazwę na Skarbiec – Global Funds SFIO . Wraz ze zmianą nazwy zmodyfikowana zostanie również jego oferta.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuletyn o funduszach Bossafund

wyszukaj fundusz