Pasek nawigacji Pasek nawigacji

Lista artykułów Lista artykułów

Aktualności

rss

ALFA 2016 – Analizy Online przyznały nagrody dla najlepszych funduszy

Analizy Online przyznały coroczne nagrody Alfa. Nagrody przyznawane są najlepszym funduszom inwestycyjnym w minionym roku kalendarzowym . Choć w rankingu branym pod uwagę najważniejsze są wyniki za konkretny rok , to na jego ostateczny wpływ mają również stopy zwrotu i zmienność z pop (...)

Kolejne fundusze PZU TFI dostępne w Bossafund

Uprzejmie informujemy, że z dniem 6 marca 2017 r. oferta funduszy dostępnych za pośrednictwem Domu Maklerskiego BOŚ S.A. została poszerzona o trzy kolejne subfundusze PZU TFI. PZU Globalny Obligacji Korporacyjnych: subfundusz inwestuje w obligacje polskich i zagranicznych firm, dopuszcza (...)

Czy warto inwestować w fundusze surowcowe?

Fundusze surowcowe to interesująca alternatywa dla klasycznych form inwestycji w akcje i obligacje, dająca szansę uzyskania zysków z rosnących cen surowców. Taki rodzaj inwestycji pozwala zapewnić odpowiednie zróżnicowanie portfela oszczędności, a dbanie o różnorodne obszary inwestycji to jedna (...)

UniAkcje Wzrostu – mistrz selekcji, pogromca WIG

Dla funduszu akcji polskich pobicie WIG-u to kwestia prestiżu. Regularne wygrywanie z głównym indeksem warszawskiej giełdy jest jednak wyzwaniem, któremu potrafią sprostać tylko nieliczni. UniAkcje Wzrostu to jedyny fundusz na krajowym rynku, który już od czterech lat pobija (...)

Prognozy Union Investment TFI - 2017 rokiem akcji

W minionym roku akcje okazały się bezkonkurencyjne. W Union Investment TFI uważamy, że 2017 rok będzie równie dobry dla funduszy akcyjnych. Nasz tegoroczny cel to 10-12%. Dlaczego warto zainwestować w akcje? 1. Światowa gospodarka się rozkręci Prognozujemy, że w tym roku dynamika (...)

Superfund Pieniężny - inwestycja o niskiej zmienności

Fundusze płynnościowe i pieniężne to coraz popularniejsza alternatywa dla lokat bankowych . Takie fundusze inwestują w skarbowe i nieskarbowe papiery dłużne. Dzięki inwestycjom w znacznie wyżej oprocentowane nieskarbowe papiery wartościowe – w tym przede wszystkim obligacje korporacyjne &n (...)

Podsumowanie 2016 roku na rynku funduszy

2016 rok był wyjątkowo dobry na rynku funduszy inwestycyjnych. Zdecydowana większość funduszy dostępnych w serwisie Bossafund zakończyła rok na plusie. W niektórych przypadkach stopy zwrotu były wyjątkowo imponujące. Średnia stopa zwrotu wśród monitorowanych 121 funduszy akcji (zarówno (...)

Nowe fundusze Allianz TFI w ofercie Bossafund

Uprzejmie informujemy, że Dom Maklerski BOŚ S.A wprowadza do swojej oferty kolejne subfundusze zarządzane przez Allianz TFI . Towarzystwo, w ramach dalszego rozszerzania oferty produktowej, uruchomiło cztery nowe subfundusze w ramach parasola Allianz Global Investors SFIO oraz parasola (...)

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuletyn o funduszach Bossafund

wyszukaj fundusz