Pasek nawigacji Pasek nawigacji

Lista artykułów Lista artykułów

Aktualności

rss

Superfund GoldFuture

Fundusz Superfund GoldFuture stanowi unikalną ofertę na rynku. Jest połączeniem inwestycji w złoto oraz strategii managed futures oferowanej przez fundusze z grupy Superfund. Portfel funduszu posiada 100% ekspozycję na cenę złota , co zapewnia ochronę przed inflacją oraz negatywnymi skutkami (...)

Czy wiesz, że możesz przenieść swoje fundusze do bossafund?

Chciałbyś rozpocząć inwestowanie z Bossafund, a posiadasz już fundusze inwestycyjne zakupione gdzie indziej? Nie musisz sprzedawać funduszy, które zakupiłeś dotychczas. Można je do Bossafund po prostu przenieść. Jak to zrobić? Wystarczy skontaktować się z Bossafund - osobiści (...)

BPH TFI zmienia się w ROCKBRIDGE TFI

Uprzejmie informujemy, że w dniu 31 sierpnia 2017 r. GE Capital sfinalizował sprzedaż 100% akcji BPH TFI na rzecz ALTUS Agent Transferowy Sp. z o.o. Sprzedaż BPH TFI uzyskała wymagane zgody Komisji Nadzoru Finansowego oraz Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Wybrane strategie dłużne NN Investment Partners TFI S.A.

Strategie dłużne - polskie Polskie obligacje skarbowe były pod presją w styczniu i lutym, ale od połowy marca 2017 r. zaczęły zachowywać się pozytywnie. Ten ruch rentowności w dół spowodowany był zarówno ponownie obniżającą się inflacją, lepszymi danymi makro w Polsce ( (...)

Nowe fundusze KBC TFI na platformie Bossafund

Po raz kolejny w tym roku poszerzamy ofertę funduszy inwestycyjnych , które będą dostępne na platformie Bossafund. Od dnia 6 września 2017 r.  Klienci będą mogli uzupełnić swój portfel o nowe fundusze zarządzane przez KBC TFI . KBC TFI posiada szeroką ofertę funduszy inwe (...)

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuletyn o funduszach Bossafund

wyszukaj fundusz