Pasek nawigacji Pasek nawigacji

Lista artykułów Lista artykułów

Aktualności

rss

Nowe fundusze ALLIANZ dostępne na platformie Bossafund.pl

Miło nam poinformować, że z dniem 16 grudnia 2016 r. DM BOŚ S.A.  poszerza swoją ofertę funduszy Allianz TFI . Tym razem będą to kolejne produkty w formule Master-Feeder : sześć tworzonych we współpracy z globalnym liderem strategii dłużnych – Pacific Investment Management (...)

Strategie rynkowe TFI na 2017 rok - debata z udziałem TFI

Polityka banków centralnych, skutki Brexitu w Europie, wpływ wydarzeń geopolitycznych na rynki, prognozy dla akcji, długu i surowców, obecna i przyszła koniunktura na warszawskiej giełdzie - to część zagadnień debaty PAP Biznes z udziałem przedstawicieli Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych.

PKO Surowców Globalny - ponad 70% na plusie od początku 2016 roku

PKO Surowców Globalny to subfundusz akcji spółek działających w obszarze szeroko pojętego sektora surowców . Portfel subfunduszu jest zdywersyfikowany. Znajdują się w nim m.in. akcje spółek zajmujących się wydobyciem ropy naftowej i gazu, rafinacją ropy, wydobyciem metali przemysłowych ora (...)

DM BOŚ znów na podium rankingu SII.

Z przyjemnością informujemy, że DM BOŚ po raz 11 znalazł się na podium rankingu Najlepszych Biur Maklerskich w Polsce organizowanego przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. W tegorocznej edycji rankingu najwyższe noty otrzymaliśmy za bezawaryjność i szybkość platformy internetow (...)

Fundusz PKO Medycyny i Demografii Globalny w ofercie bossafund.pl

Z dniem 10 listopada  2016 roku Dom Maklerski BOŚ S.A. wprowadza do oferty kolejny subfundusz zarządzany przez PKO TFI . PKO Medycyny i Demografii Globalny to unikalne i nowatorskie rozwiązanie inwestycyjne, dające ekspozycję na dynamicznie rozwijające się spółki działające zarówno na (...)

Komentarz do funduszu Noble Fund Akcji Małych i Średnich Spółek

Indeks szerokiego rynku akcji polskich WIG nie zachwyca w ostatnich latach pod względem realizowanych stóp zwrotu. Jednak jest to efekt bardzo słabego zachowania segmentu spółek o największej kapitalizacji, które zdominowane są przez sektor bankowy oraz podmioty kontrolowane (...)

Zainwestuj w najbardziej prężne sektory gospodarki

Szukając atrakcyjnych kierunków inwestycji, zwykle kierujemy swoją uwagę w stronę sektorów, które charakteryzują się wysokim tempem innowacyjności i wzrostu biznesu. Szukamy wówczas firm, które w swoim podejściu do biznesu wykazują kreatywność, łamią dotychczasowe reguły lub wprowadzają na rynek (...)

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuletyn o funduszach Bossafund

wyszukaj fundusz