Breadcrumb

Breadcrumbs

Article list

Aktualności

rss

Kolejne subfundusze BPS TFI na platformie bossafund.pl

Od 2 sierpnia 2018 roku Klienci DM BOŚ S.A mogą nabywać kolejne fundusze zarządzane przez BPS TFI S.A.: BPS Depozytowy BPS Akcji Polskich BPS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. jest częścią Grupy BPS - największego zrzeszenia banków spółdzielczych w (...)

Nowy fundusz PKO TFI na platformie Bossafund.pl

Po raz kolejny rozszerzamy ofertę funduszy inwestycyjnych dostępnych w ramach platformy Bossafund. Z dniem 11 lipca 2018 r. Klienci Domu Maklerskiego BOŚ oraz Banku Ochrony Środowiska otrzymują możliwość inwestowania w nowy fundusz PKO Płynnościowy SFIO .

Zmiany nazw funduszy ROCKBRIDGE TFI

Uprzejmie informujemy, że z dniem 7 maja 2018 r. zmianie uległy nazwy pięciu subfunduszy zarządzanych przez Rockbridge TFI .   POPRZEDNIA NAZWA FUNDUSZU NOWA NAZWA FUNDUSZU ROCKBRIDGE Obligacji 1 ROCKBRIDGE Obligacji (...)

Order Finansowy HomeMarket 2017 dla Bossafund.pl

Z przyjemnością informujemy, że nasza platforma Bossafund.pl została uhonorowana znakiem Order Finansowy Home&Market 2017 w kategorii Produkt Inwestycyjny . W uzasadnieniu czytamy, że Bossafund.pl to połączenie wygodnego serwisu transakcyjnego, zbierającego informacje o posiadanych f (...)

Subfundusz GAMMA

Od kilku lat fundusze gotówkowe cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Wśród nich znajdują się rozwiązania, które regularnie oferują wyższe stopy zwrotu od lokat bankowych. Jednym z nich jest fundusz Gamma, który wielokrotnie był nagradzany za swoje osi (...)

ALFY 2017 przyznane

Już po raz piąty serwis Analizy Online przyznał nagrody dla najlepszych funduszy. Nagrody otrzymały fundusze z 8 najpopularniejszych kategorii z 4 segmentów rynku: akcyjnego, polskich papierów dłużnych, polskich mieszanych oraz gotówkowych i pieniężnych.

KBC TFI częścią Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego

28 lutego 2018 r. KBC TFI stało się częścią Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego. W związku z tym uległa zmianie nazwa Towarzystwa, która obecnie brzmi: GAMMA TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH S.A (w skrócie GAMMA TFI S.A.) Zmianie uległy również nazwy wszystkich funduszy i subfundus (...)

Nowe fundusze MILLENNIUM TFI na platformie Bossafund.pl

DM BOŚ S.A. po raz kolejny poszerza ofertę na platformie Bossafund. Od 23 lutego 2018 roku dostępne będą dwa nowe fundusze z oferty Funduszy Inwestycyjnych Otwartych Millennium TFI : MILLENNIUM Instrumentów Dłużnych MILLENNIUM Konserwatywny .
Web Content Display

Biuletyn o funduszach Bossafund

wyszukaj fundusz