Widok zawartości stron
Widok zawartości stron
Widok zawartości stron
Lista artykułów

Wiadomości i analizy

QUERCUS Global Balanced - Wrzesień 2020

Fundusz QUERCUS Global Balanced zakończył kolejny kwartał swojej działalności wzrostem wartości jednostki. Stopa zwrotu za ostatnie 3 miesiące wyniosła +0,73%, podczas gdy wynik liczony od początku roku to +2,03%. Oznacza to, że od momentu rozpoczęcia działalności, nasza strategia zanotowała 6 z 7 (...)

Komentarz miesięczny QUERCUS - Wrzesień 2020

QUERCUS Obligacji Skarbowych Wrzesień okazał się kolejnym bardzo dobrym miesiącem i przyniósł zyski posiadaczom polskich obligacji skarbowych. Subfundusz QUERCUS Obligacji Skarbowych był jednym z najlepszych w swojej grupie porównawczej i zyskał 0,53%.

Komentarz miesięczny MetLife - Październik 2020

Rynek akcji COVID-19 kontratakuje W ostatnich miesiącach wydawało się, że mimo wciąż rosnącej liczby zachorowań na COVID-19 na świecie, rynki akcji uodporniły się już na nowego wirusa. Niestety nowe rekordy zakażonych, jakie wystąpiły w Europie, popsuły nastroje we wrześniu.

Skarbiec TFI. Sytuacja gospodarczo-rynkowa - Wrzesień 2020

  Makroekonomiczne otoczenie rynków i strategia Skala ważności naszych spraw jest względna. Liczne sprawy bardzo nas absorbujące blakną i powszednieją, jeśli spotka nas coś naprawdę niecodziennego. Takim zjawiskiem w ostatnim czasie jest pandemia i związane z nią zamknięcie gospodarki.
Widok zawartości stron
Widok zawartości stron
content lister single

Najwyższe stopy zwrotu