Widok zawartości stron
Widok zawartości stron
Widok zawartości stron
Lista artykułów

Wiadomości i analizy

Komentarz miesięczny QUERCUS – Październik 2020

QUERCUS Obligacji Skarbowych Październik ponownie przyniósł znaczne zyski inwestorom na polskim rynku obligacji skarbowych. Po bardzo dobrym wrześniu, jednostki funduszy dłużnych rosły także w ostatnich czterech tygodniach. Subfundusz QUERCUS Obligacji Skarbowych zyskał 0,57% , znacznie poprawi (...)

Komentarz miesięczny MetLife - Listopad 2020

Rynek akcji Kolejna fala koronawirusa W październiku koronawirus znów przypomniał o sobie. Doniesienia o szybko rosnącej liczbie osób zarażonych SARS-CoV-2 zdominowały atmosferę na rynkach finansowych i przyczyniły się do spadków cen akcji. W centrum wyprzedaży znalazły się przede wszystkim g (...)

Propozycje inwestycyjne MetLife - Listopad 2020

Subfundusze dłużne MetLife Subfundusz Konserwatywny Poziom ryzyka: 2* Niepewność odnośnie perspektyw gospodarki światowej, napędzana obawami o nasilanie się drugiej fali pandemii powoduje, że rentowności obligacji skarbowych na większości rynków wracają do swoich historycznych minimów (...)

Sytuacja gospodarczo-rynkowa w październiku 2020

Okiem Stratega: o ryzykach, szansach i portfelu inwestycyjnym w dobie pandemii Jak to ładnie ujęła prof. Carmen Reinhart, z punktu widzenia polityki gospodarczej, walka z pandemią przypomina wojnę, tzn. najpierw eliminujemy przeciwnika zaciągając na ten cel pokaźne długi, potem zajmujemy się spł (...)
Widok zawartości stron
Widok zawartości stron
content lister single

Najwyższe stopy zwrotu