Widok zawartości stron
Widok zawartości stron
Widok zawartości stron
Lista artykułów

Wiadomości i analizy

Częściowy zwrot opłaty za zarządzanie AgioFunds TFI SA

Klienci którzy w okresie od 23 marca do 30 kwietnia br. zdecydują się nabyć jednostki uczestnictwa, otrzymają bonus powitalny o wartości 30% faktycznie pobranej opłaty za zarządzanie aktywami netto za okres liczony od dnia nabycia jednostek uczestnictwa do 30 czerwca 2020 roku.

Skarbiec TFI o rynku akcji polskich w lutym 2020

Luty 2020 roku zostanie zapamiętany jako wyjątkowo emocjonujący miesiąc. Niestety były to przede wszystkim negatywne emocje. Po dotarciu do Europy koronawirus zebrał swoje żniwo powodując paniczną wyprzedaż na światowych giełdach. Skala deprecjacji z ostatnich dni lutego, mierząc tygodniową przec (...)

Komentarz miesięczny Quercus - luty 2020 r.

QUERCUS Obligacji Skarbowych Luty okazał się bardzo dobry dla inwestorów na lokalnym rynku obligacji skarbowych. Subfundusz QUERCUS Obligacji Skarbowych zyskał 1,36%. po raz kolejny będąc jednym z najlepszych funduszy w swojej klasie. Od początku roku QUERCUS Obligacji Skarbowych zyskał ju (...)

Skarbiec TFI o sytuacji na rynkach w styczniu 2020 roku

W styczniu zagraniczne indeksy akcji znalazły się ponownie w pobliżu lub powyżej historycznych szczytów, a końcówka miesiąca przyniosła przecenę wywołaną epidemią koronoawirusa w Chinach. Koronawirus (2019-nCoV) jest nowym wątkiem, który wpływa obecnie negatywnie na Chińską i globalną gospodarkę (...)
Widok zawartości stron
Widok zawartości stron
content lister single

Najwyższe stopy zwrotu

Widok zawartości stron