Nawigacja okruszkowa

Ścieżki nawigacji

Lista artykułów

Order Finansowy HomeMarket 2017 dla Bossafund.pl

Z przyjemnością informujemy, że nasza platforma Bossafund.pl została uhonorowana znakiem Order Finansowy Home&Market 2017 w kategorii Produkt Inwestycyjny.

W uzasadnieniu czytamy, że Bossafund.pl to połączenie wygodnego serwisu transakcyjnego, zbierającego informacje o posiadanych funduszach z rozbudowanym serwisem informacyjnym i edukacyjnym, który pomaga Klientom samodzielnie budować swoje portfele inwestycyjne.

Główne zalety to szeroka i stale rozwijana oferta funduszy inwestycyjnych na rynku - ponad 300 funduszy z 22 TFI, 0% opłat manipulacyjnych przy inwestowaniu online, narzędzie wspomagające wybór funduszy i strategii inwestycyjnej - Twój Doradca, 24h dostęp do posiadanych funduszy oraz ich bieżących wycen, intuicyjny system transakcyjny, pozwalający nabywać, umarzać jak i konwertować jednostki funduszy, serwis informacyjny a w nim: wyniki, stopy zwrotu i notowania funduszy, rozbudowane zaplecze edukacyjne wspomagające inwestorów, osobista obsługa w każdej placówce DM BOŚ oraz Banku BOŚ w całej Polsce, integracja bezpłatnie prowadzonego rachunku funduszy z rachunkiem maklerskim.

Dziękujemy za uznanie. Nagroda jest dla nas motywacją, aby nadal rozwijać serwis Bossafund.pl o kolejne innowacyjne rozwiązania.

powrót
Widok zawartości stron

Biuletyn o funduszach Bossafund

wyszukaj fundusz