Nawigacja okruszkowa

Ścieżki nawigacji

Lista artykułów

Konkurs „10 łatwych lekcji inwestowania w fundusze” – zdobądź wiedzę i nagrody

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy druga odsłonę akcji edukacyjnej „10 łatwych lekcji: Jak inwestować w fundusze online – Naucz swój mózg inwestować. Zdobądź wiedzę i nagrody."

W jej ramach, w sposób przystępny i z przymrużeniem oka, specjaliści platformy Bossafund pokazują, że inwestowanie online w fundusze nie musi być skomplikowane i czasochłonne, a dodatkowo jest tańsze i wygodniejsze.
W ramach kursu „10 łatwych lekcji" opisujemy m.in. reakcje obronne naszego mózgu, które narzucają nam nie zawsze optymalne rozwiązania. Tymczasem nauka samodzielnego inwestowania przy pomocy narzędzi internetowych, nie musi być ani skomplikowana, ani nudna. Wykorzystujemy bowiem znane z e-commerce wyszukiwarki, filtry, porównywarki, które ułatwią nam dokonać optymalnego wyboru. Taki sposób inwestowania dodatkowo jest tańszy, dzięki niższym opłatom.

„10 łatwych lekcji" to 10 infografik, na których Bossafund wyjaśnia m.in. co to jest fundusz, jak wybrać odpowiedni dla siebie, jakie ryzyko i koszty wiążą się z inwestowaniem w fundusze. Codziennie jedna lekcja trafia na skrzynkę mailową inwestora, żeby w krótkim czasie mógł zapoznać się z jej zawartością.
Po otrzymaniu 10 lekcji, uczestnik będzie mógł sprawdzić poziom nabytej wiedzy w krótkim teście. Dla 100 najlepszych przygotowaliśmy nagrody rzeczowe oraz zaproszenia na szkolenie „Inwestowania w fundusze w praktyce".

Finansowo i merytorycznie akcje wspierają Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych:
 

     
           
     
Szczegóły akcji dostępne na stronie "10 łatwych lekcji: Jak iwnestować w fundusze online"
 

powrót
Widok zawartości stron

Biuletyn o funduszach Bossafund

wyszukaj fundusz