Pasek nawigacji Pasek nawigacji

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wygraj Powerbank z bossafund!


Poznaj fundusze z oferty Bossafund i weź udział w naszym konkursie! Kup jednostki uczestnictwa wskazanych funduszy i wygraj POWERBANK!


Kto może wziąć udział w konkursie?

W konkursie mogą brać udział wszyscy Klienci Bossafund. Zarejestruj się lub zaloguj na rachunek bossafund i kupuj jednostki uczestnictwa promowanych funduszy.

Nie masz rachunku?

Załóż rachunek i wybieraj z 300 funduszy!
Otwórz rachunek

   

Jesteś Klientem?

Zaloguj się i wyszukaj odpowiadający Ci fundusz
Zaloguj się

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Szansę na nagrodę mają wszyscy, którzy kupią jednostki promowanych w danym miesiącu funduszy za minimum 1000 zł. Wśród tej grupy wybierzemy pięciu inwestorów, którzy dokonali największych zakupów i jednocześnie nie wygrali nagrody w poprzednich miesiącach. Wystarczy zatem wybrać odpowiedni dla siebie fundusz, kupić go i czekać na informacje o nagrodzie.

Nie wiesz, jaki fundusz wybrać?Czas trwania promocji

Promocja trwa od 1 maja 2016 r. do 28 lutego 2017 roku. Skorzystaj z naszej oferty, bo warto! Możesz inwestować swoje środki, wybierając z bogatej oferty funduszy dostępnych na platformie Bossafund i jednocześnie cieszyć się z posiadania atrakcyjnej nagrody.

TFI biorące udział w konkursie

Poniżej prezentujemy listę promowanych funduszy. W każdym miesiącu inne TFI będą przedstawiać swoją ofertę. Zakupy jednostek ich funduszy (nie uwzględniamy konwersji) pozwolą wygrać 5 osobom Powerbanka.

MAJ 2016
CZERWIEC 2016  
LIPIEC 2016 Caspar TFI
SIERPIEŃ 2016
WRZESIEŃ 2016
PAŹDZIERNIK 2016
LISTOPAD 2016
GRUDZIEŃ 2016  
STYCZEŃ 2017
LUTY 2017
MARZEC 2017  


Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zapoznaj się z ofertą BPH TFI i wygrywaj nagrody!
 

W lutym 5 osób, których wartość zleceń na fundusze BPH TFI będą miały największą wartość wygrają Powerbanka. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tego TFI!

Sprawdź ofertę BPH TFI