Breadcrumb
Navigation Menu
Web Content Display

Sprawdź jakie fundusze są w portfelach

Dowiedz się jak wybrać fundusz

Web Content Display

Niskie opłaty w Bossafund

Inwestowanie w fundusze wiąże się z dwoma rodzajami opłat. Pierwsza – opłata manipulacyjna, pobierana jest od wartości kupowanych jednostek i może sięgać nawet 4%. Oznacza to, że z każdych 100 zł wpłaconych do funduszu, dla inwestora pracuje tylko 96 zł!

Kupując fundusze w Bossafund, można nie płacić tej prowizji. Wystarczy składać zlecenia  kupna czy zamiany przez stronę bossafund.pl

Web Content Display

Pomocne narzędzia w serwisie info

Inwestowanie w fundusze powinno się zacząć od poznania oczekiwań zysków i akceptacji ryzyka inwestora. Pomoże to ograniczyć jego późniejsze rozczarowania.

Można to zrobić odpowiadając na proste pytania w opcji Jakim jesteś inwestorem. Dostaniemy propozycje przykładowych portfeli dostosowanych do naszych preferencji. Twój Doradca pomoże również w wyborze Jaki fundusz. Wystarczy wybrać kryteria np. wymaganą stopę zwrotu, akceptowane ryzyko, rating, a wyniki uzyskanych funduszy porównać w tabelce.

Przeprowadzenie dogłębnej analizy wyników funduszu, staje się łatwiejsze dzięki zebranym w jednym miejscu kilkudziesięciu wskaźnikom dot. stóp zwrotu, ryzyka, zmienności. Osoby, które wolą analizować wykresy też znajdą coś dla siebie.

Web Content Display

Połączenie rachunku inwestycyjnego z Bossafund

Inwestorzy posiadający rachunek w DM BOŚ, otrzymują dostęp do Bossafund bez dodatkowych formalności. Dzięki temu mogą wykorzystać gotówkę na kupno funduszy i/lub akcji czy obligacji korzystając z jednej platformy - bossa.pl Platformy uznawanej przez inwestorów za jedną z najlepszych w Polsce - patrz ranking Forbes i SII z 2012 r.

Web Content Display

Intuicyjny serwis transakcyjny

Składanie zleceń kupna, sprzedaży czy zamiany funduszu jest czynnością bardzo prostą, o ile ma się szczegółowe informacje o posiadanych jednostkach czy cenie i dacie zakupu. Bossafund oprócz tych danych pokazuje m.in. stan portfela, jego procentowy rozkład na rodzaje funduszy czy wykres zmiany jego wartości. Dzięki tym danym dokładna analiza własnych inwestycji staje się prostsza i mniej czasochłonna.