Pasek nawigacji Pasek nawigacji

Lista artykułów Lista artykułów

O inwestowaniu w fundusze - inaczej niż zwykle. Nowy cykl edukacyjny Bossafund

W połowie września, Dom Maklerski BOŚ rozpoczyna akcję edukacyjną „10 łatwych lekcji: Jak inwestować w fundusze online – Naucz swój mózg inwestować".

W jej ramach, w sposób przystępny i z przymrużeniem oka, specjaliści platformy Bossafund będą pokazywać, że inwestowanie online w fundusze nie musi być skomplikowane i czasochłonne, a dodatkowo jest tańsze i wygodniejsze.

Platformy sprzedające fundusze przez Internet zazwyczaj nie pobierają opłaty manipulacyjnej od kupna funduszu, która potrafi sięgać 4% wartości zlecenia w tradycyjnych kanałach. Pomimo tego szacuje się, że nadal 99% sprzedaży funduszy realizowane jest offline. 

W kursie „Naucz swój mózg inwestowania" opisujemy reakcje obronne naszego mózgu, które narzucają nam nie zawsze optymalne rozwiązania. Tymczasem nauka samodzielnego inwestowania przy pomocy narzędzi internetowych, nie musi być ani skomplikowana, ani nudna. Wykorzystujemy bowiem znane z e-commerce wyszukiwarki, filtry, porównywarki, które ułatwią nam dokonać optymalnego wyboru. Który dodatkowo będzie tańszy, dzięki niższym opłatom  – dodaje Wojciechowski.

10 łatwych lekcji to 10 infografik, na których Bossafund wyjaśnia m.in. co to jest fundusz, jak wybrać odpowiedni dla siebie, jakie ryzyko i koszty wiążą się z inwestowaniem w fundusze. Lekcje są wysyłane inwestorom co 3 dni, żeby nauczyć ich konsekwencji w działaniu – niezbędnej do skutecznego inwestowania nie tylko w fundusze.

Kurs dostępny jest dla osób, które pozostawią swój adres e-mail na stronie.

powrót

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuletyn o funduszach Bossafund

wyszukaj fundusz