Nawigacja okruszkowa

Ścieżki nawigacji

Lista artykułów

Aktualności

rss

Nowy fundusz Generali Investments TFI SA na platformie Bossafund.pl

Po raz kolejny rozszerzamy ofertę funduszy inwestycyjnych dostępnych w ramach platformy Bossafund. Z dniem 22  lipca 2020 r. Klienci Domu Maklerskiego BOŚ oraz Banku Ochrony Środowiska otrzymują możliwość inwestowania w nowy fundusz Generali Obligacje: Globalne Rynki Wschodzące .

Zmiany nazw i polityki inwestycyjnej subfunduszy NN TFI

  Zmiany nazw i polityki inwestycyjnej subfunduszu NN (L) Krótkoterminowych Obligacji Plus Uprzejmie informujemy, że 20 lipca 2020 r. zmieniła się dotychczasowa polityka inwestycyjna NN (L) Krótkoterminowych Obligacji Plus oraz jego nazwa na NN (L) Obligacji Plus .

Komentarz makroekonomiczny i strategia TFI PZU

  Komentarz makroekonomiczny W czerwcu międzynarodowe instytucje finansowe opublikowały zrewidowane w dół prognozy dla gospodarki światowej i według nich spadek PKB w tym roku ma wynieść od -5% do -6%. Jest to najgłębsza recesja od lat 30-tych XX wieku i zupełnie inna od poprzednich.

Rynkowy komentarze zarządzających funduszami TFI PZU - Czerwiec 2020

AKCJE   RYNKI ŚWIATOWE Po bardzo silnym odbiciu w kwietniu i maju, na światowych rynkach akcji nastąpiło ustabilizowanie się sytuacji. Wciąż obserwowaliśmy wzrosty, jednak ich skala była znacznie niższa niż w pierwszej fazie odbicia. Rynki doświadczyły też silnej korekty wywołanej nie (...)

Poszerzamy ofertę – nowy fundusz Noble Funds

Miło nam poinformować, że DM BOŚ S.A. po raz kolejny poszerza ofertę funduszy inwestycyjnych, dostępnych na platformie Bossafund. Od 10 lipca 2020 r. klienci DM BOS S.A. będą mogli nabyć jednostki uczestnictwa nowego subfunduszu wydzielonego w ramach Parasola Noble SFIO zarządzanego przez Noble (...)

Przegląd sytuacji rynkowej. Podsumowanie czerwca 2020

  KOMENTARZ MAKROEKONOMICZNY Końcówka pierwszego półrocza pokazała dalszą odbudowę aktywności gospodarczej w większości gospodarek świata po jednej z najgłębszych, ale i najkrótszych recesji w historii. Najbardziej imponującą poprawę mogliśmy ujrzeć w Stanach Zjednoczonych, gdzie opubl (...)
123... 38
Widok zawartości stron

Biuletyn o funduszach Bossafund

wyszukaj fundusz