Breadcrumb

Breadcrumbs

Web Content Display

O nas

 
Dm BOS

Serwis Bossafund.pl jest prowadzony przez
Dom Maklerski BOŚ S.A.

Bossafund.pl to nowoczesna platforma, która umożliwia kupowanie/sprzedawanie funduszy inwestycyjnych bez opłat manipulacyjnych.

Połączenie wygodnego serwisu transakcyjnego zbierającego informacje o posiadanych funduszach z rozbudowanym serwisem informacyjnym i edukacyjnym, pomaga Klientom samodzielnie budować swoje portfele inwestycyjne.

Inwestorzy mają do wyboru prawie 300 funduszy. We wszystkie można zainwestować online, nie płacąc opłat manipulacyjnych.

Dom Maklerski BOŚ S.A.

Dom Maklerski BOŚ S.A. działa na polskim rynku kapitałowym od 1995 r. Jest pionierem we wdrażaniu innowacyjnych usług internetowych, jednocześnie specjalizuje się w obsłudze klientów indywidualnych.
DM BOŚ jest członkiem Grupy Kapitałowej Banku Ochrony Środowiska.

Wybrane nagrody i wyróżnienia 
Najlepsze biuro maklerskie          


Najlepsze Biuro Maklerskie - 11 lat na podium
Od 11 lat DM BOŚ S.A. jest klasyfikowany w pierwszej trójce rankingu Najlepszych Biur Maklerskich Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Źródło: Forbes i Bankier.pl

 

 

 

         

Finansowa Marka Roku
Za nieustanne rozwijanie i wzbogacanie oferty oraz realizację licznych działań edukacyjnych, których celem jest wyposażenie klientów, zarówno instytucjonalnych jak i indywidualnych, w wiedzę niezbędną do skutecznego inwestowania i utrzymywanie od lat pozycji lidera rynku kontraktów terminowych.

 

 

         

Produkt Inwestycyjny - Order Finansowy 2017
Dla platformy bossafund.pl za nowoczesny i intuicyjny serwis transakcyjny z rozbudowanym serwisem informacyjnym wykorzystującym narzędzia wspierające Klientów w budowie portfeli inwestycyjnych.

 

 

najlepszy dom maklerski

         

Najlepszy Dom Maklerski na Broker Roku 2015
Nagroda specjalna i tytuł Brokera Roku 2015 przyznany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie dnia 12.05.2016 r.

Wiecej o DM BOŚ na stronie bossa.pl

Web Content Display

 

   

Web Content Display

jak wybrac fundusz

wyszukaj fundusz