Breadcrumb
Web Content Display

O nas

 
Dm BOS

Serwis Bossafund.pl jest prowadzony przez
Dom Maklerski BOŚ S.A.

Bossafund.pl to nowoczesna platforma, która umożliwia kupowanie/sprzedawanie funduszy inwestycyjnych.

Połączenie wygodnego serwisu transakcyjnego zbierającego informacje o posiadanych funduszach z rozbudowanym serwisem informacyjnym i edukacyjnym, pomaga  Klientom samodzielnie budować swoje portfele inwestycyjne.

Inwestorzy mają do wyboru nawet 300 funduszy.

Dom Maklerski BOŚ S.A. działa na polskim rynku kapitałowym od 1995 r. Jest pionierem we wdrażaniu innowacyjnych usług internetowych, jednocześnie specjalizuje się w obsłudze klientów indywidualnych.
DM BOŚ jest członkiem Grupy Kapitałowej Banku Ochrony Środowiska.

Za swoją działalność oraz rozwiązania internetowe Dom maklerski był wielokrotnie nagradzany przez branże oraz samych inwestorów. DM BOŚ S.A. może poszczycić się licznymi nagrodami i wyróżnieniami.
 

Najlepszy Dom Maklerski 2019 r.
I miejsce w rankingu Najlepszych Biur Maklerskich ranking organizowany przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.
Finansowa Marka Roku 2019
Za oferowanie usług i produktów najwyższej jakości na rynku inwestycyjnym.
       
Tytuł Herosa Rynku Kapitałowego
Nagroda przyznana w plebiscycie organizowanym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, w kategorii Edukator Giełdowy, który poprzez swoją działalność w sposób szczególny przyczynia się do edukacji giełdowych inwestorów indywidualnych.
Nagroda 25-lecia KDPW
Wyróżnienie dla DM BOŚ za wkład w rozwój polskiego rynku kapitałowego przyznane przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych z okazji Jubileuszu 25 lat działalności.
 

 

Wiecej o DM BOŚ na stronie bossa.pl

Web Content Display

 

   

 

DM BOŚ S.A. wskazuje, iż informacje zamieszczone powyżej mają charakter reklamowy i promocyjny oraz nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. Narzędzia udostępnione przez DM BOŚ S.A. na stronie internetowej www.bossafund.pl dedykowane są do bieżącego wsparcia technicznego Klienta w wyszukiwaniu funduszu i nie stanowią ogólnej porady inwestycyjnej, doradztwa inwestycyjnego ani analizy inwestycyjnej, analizy finansowej oraz innych rekomendacji o charakterze ogólnym dotyczących transakcji w zakresie tytułów uczestnictwa.

Szczegółowe informacje o rodzaju i istocie ryzyka związanego z inwestowaniem w tytuły uczestnictwa zawarte są we właściwym prospekcie informacyjnym, kluczowych Informacjach dla inwestorów lub publicznym dokumencie informacyjnym, które dostępne są na stronie internetowej www.bossafund.pl

 

Więcej informacji o instrumentach finansowych i ryzyku z nimi związanym znajduje się w serwisie bossa.pl w części MIFID: Materiały informacyjne MiFID -> Ogólny opis istoty instrumentów finansowych oraz ryzyka związanego z inwestowaniem w instrumenty finansowe.

Web Content Display

jak wybrac fundusz

wyszukaj fundusz