Pasek nawigacji Pasek nawigacji

Lista artykułów Lista artykułów

Aktualności

rss

Przekształcenie oferty Skarbiec TFI i JPMorgan Asset Management

Informujemy, że z dniem 1 grudnia 2017 roku , fundusz parasolowy działający dotychczas pod nazwą Skarbiec – JPMorgan Asset Managment Funds Polska SFIO , zmienia nazwę na Skarbiec – Global Funds SFIO . Wraz ze zmianą nazwy zmodyfikowana zostanie również jego oferta.

Superfund GoldFuture

Fundusz Superfund GoldFuture stanowi unikalną ofertę na rynku. Jest połączeniem inwestycji w złoto oraz strategii managed futures oferowanej przez fundusze z grupy Superfund. Portfel funduszu posiada 100% ekspozycję na cenę złota , co zapewnia ochronę przed inflacją oraz negatywnymi skutkami (...)

Czy wiesz, że możesz przenieść swoje fundusze do bossafund?

Chciałbyś rozpocząć inwestowanie z Bossafund, a posiadasz już fundusze inwestycyjne zakupione gdzie indziej? Nie musisz sprzedawać funduszy, które zakupiłeś dotychczas. Można je do Bossafund po prostu przenieść. Jak to zrobić? Wystarczy skontaktować się z Bossafund - osobiści (...)

BPH TFI zmienia się w ROCKBRIDGE TFI

Uprzejmie informujemy, że w dniu 31 sierpnia 2017 r. GE Capital sfinalizował sprzedaż 100% akcji BPH TFI na rzecz ALTUS Agent Transferowy Sp. z o.o. Sprzedaż BPH TFI uzyskała wymagane zgody Komisji Nadzoru Finansowego oraz Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
123... 30

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuletyn o funduszach Bossafund

wyszukaj fundusz