Widok zawartości stron
Widok zawartości stron
Widok zawartości stron
Lista artykułów

Wiadomości i analizy

Dobre wieści z rynku obligacji korporacyjnych - Generali Investments TFI

  Fundusze inwestujące w polskie obligacje korporacyjne szybko odrabiają straty z pierwszej fazy pandemii. Oprocentowanie bankowych depozytów i kont oszczędnościowych ostatnio nie rozpieszcza klientów. Bliskie zera stopy procentowe regulowane przez Radę Polityki Pieniężnej nieuchronnie (...)

Skarbiec TFI o akcjach polskich w sierpniu 2020

W sierpniu GPW wpisała się w sprzyjające otoczenie zewnętrze. Gołębie podejście FED-u nie wpływało korzystnie na USD, który w sierpniu notował dwuletnie minima względem EUR (1,20). Drugim czynnikiem przejawiającym za rynkami rozwijającymi była kontynuacja wzrostu cen surowców (popyt ze strony Chin (...)

Komentarz miesięczny QUERCUS - Sierpień 2020

  QUERCUS Obligacji Skarbowych   Po bardzo udanych poprzednich miesiącach, sierpień przyniósł wzrost rentowności obligacji i straty dla posiadaczy funduszy obligacji skarbowych. Subfundusz QUERCUS Obligacji Skarbowych stracił 0,23% , ale ponownie okazał się lepszy niż indeks T (...)

Superfund Silver dołączył do Superfund TFI

  Pragniemy poinformować, iż 06.08.2020 do grona funduszy srebra w Superfund dołączył Superfund Silver (dawniej Superfund Akcji). Obecnie w ofercie Superfund TFI są dwa fundusze, które oferują inwestorom ekspozycję na ceny srebra oraz strategię managed futures – wspomniany wyżej Superfund (...)
Widok zawartości stron
Widok zawartości stron
content lister single

Najwyższe stopy zwrotu

Widok zawartości stron