Widok zawartości stron
Widok zawartości stron
Widok zawartości stron
Lista artykułów

Wiadomości i analizy

Sytuacja na rynkach

Grudzień zakończył 2019 rok na rynkach w przyzwoitych nastrojach. Nie doszło co prawda do podpisania pierwszej fazy umowy handlowej pomiędzy USA, a Chinami, ale USA wycofały się z wprowadzenia kolejnych ceł na Chiny. Ustalono też, że umowa zostanie podpisana 15 stycznia, a następnie rozpoczną się d (...)

Komentarz miesięczny – grudzień 2019 r.

QUERCUS Obligacji Skarbowych Po bardzo dobrym okresie styczeń-listopad, grudzień przyniósł wzrost rentowności obligacji i nieznaczne straty dla posiadaczy funduszy obligacji skarbowych. Subfundusz QUERCUS Obligacji Skarbowych stracił 0,20% i ponownie okazał się lepszy niż indeks TBSP, do któ (...)

Caspar - Inwestujemy Globalnie

Od początku istnienia - specjalnością Caspar TFI są inwestycje na zagranicznych rynkach akcji. Wyniki warszawskiego parkietu z tego okresu potwierdzają, że inwestowanie o charakterze globalnym to dobra i skuteczna strategia.    Rezultaty zarządzania Wyniki funduszy zarządza (...)

Sytuacja na rynkach - listopad

W listopadzie zagraniczne indeksy akcji znalazły się ponownie w pobliżu lub powyżej historycznych szczytów. Miniony miesiąc nie zaliczał się do okresów zapełnionych ważnymi wydarzeniami , a wsparciem dla indeksów były wciąż dobre dane późno-cykliczne dotyczące zatrudnienia w gospodarce amerykański (...)
Widok zawartości stron
Widok zawartości stron
content lister single

Najwyższe stopy zwrotu

Widok zawartości stron