Breadcrumb
Article list

Aktualności

rss

Skarbiec TFI o sytuacji na rynkach w grudniu 2020 roku

  Makroekonomiczne otoczenie rynków i strategia W grudniu na rynkach finansowych podtrzymane zostały najważniejsze tendencje z listopada. Dzięki rynkom, mimo trwającego zamknięcia, jak przez dziurkę od klucza widzimy (a przynajmniej staramy się dostrzec) zdrowie, szczęście i pieniądze, (...)

Nowe Fundusze Metlife na platformie Bossafund.pl

Uprzejmie informujemy o poszerzeniu oferty Funduszy Inwestycyjnych dostępnych na platformie Bossafund. Z dniem 22 grudnia 2020 r. Klienci Domu Maklerskiego BOŚ S.A. otrzymują możliwość inwestowania w kolejne Fundusze zarządzane przez Metlife TFI: Metlife Subfundusz Inwestycyjny Otwarty Ak (...)

Ogłoszenie o otwarciu likwidacji OPEN FINANCE FIO

Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. z siedzibą w Warszawie (00-843), przy Rondzie Ignacego Daszyńskiego 2C, wpisana do Krajowego rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000256540, (...)

Komentarz miesięczny QUERCUS - Listopad 2020

  QUERCUS Global Balanced QUERCUS Global Balanced osiągnął w listopadzie bardzo dobrą stopę zwrotu, wynoszącą +3,97%. Skumulowany wynik w bieżącym roku to już +6,04%. Udało nam się skutecznie wykorzystać okazje inwestycyjne, a ponadto byliśmy dobrze przygotowani na rotację rynku w kierunku (...)

Komentarz rynkowy Quercus - Listopad 2020

  Rynki finansowe na świecie Listopad był wyjątkowo udanym miesiącem dla ryzykownych inwestycji. Perspektywa normalizacji sytuacji politycznej w Stanach Zjednoczonych oraz obiecujące wyniki badań nad nowymi szczepionkami mocno wsparły rynkowy sentyment.

Zmiana strategii inwestycyjnej dwóch subfunduszy Investors TFI

27 lutego 2021 r. dwa subfundusze Investors TFI zmienią strategię inwestycyjną. Investor Obligacji Korporacyjnych zmieni się w Investor Akumulacji Kapitału, a Investor Ameryka Łacińska w Investor Quality. Poniżej prezentujemy podstawowe założenia dotyczące polityki inwestycyjnej subfunduszy w no (...)

Komentarz miesięczny MetLife - Grudzień 2020

Rynek akcji Euforia Tegoroczny listopad będzie na długo zapamiętamy w historii rynków kapitałowych. W ciągu czterech tygodni indeksy giełdowe odnotowały bowiem bezprecedensowe wzrosty. Iskrą, która wywołała euforię wśród inwestorów okazała się informacja o wynalezieniu skutecznej szczepionk (...)

Sytuacja gospodarczo-rynkowa w listopadzie 2020

Makroekonomiczne otoczenie rynków i strategia W listopadzie rynki finansowe pozwoliły nam jak przez dziurkę od klucza podejrzeć, co czeka nas w najbliższych miesiącach w finansach, gospodarce i ogólniej – w życiu. Obraz przez dziurkę od klucza nie daje pełnej perspektywy, ale wgląd w przyszłość (...)

Komentarz miesięczny QUERCUS – listopad 2020

QUERCUS Obligacji Skarbowych Listopad, pomimo podwyższonej zmienności, przyniósł wyhamowanie tendencji wzrostowych na polskim rynku obligacji skarbowych. Po bardzo dobrym wrześniu i październiku, jednostki funduszy dłużnych tylko nieznacznie wzrosły w ostatnich czterech tygodniach.

Komentarz miesięczny Noble Funds - Listopad 2020

  WYDARZENIE MIESIĄCA Bezprecedensowym wydarzeniem zeszłego miesiąca było opublikowanie wyników badań nad szczepionką na COVID-19, które okazały się być zdecydowanie lepsze od oczekiwań. O ile powszechnie oczekiwane było, iż pierwsze szczepionki ujrzą światło dzienne pod koniec 2020 roku (...)
123sc.dots 41
Web Content Display

Biuletyn o funduszach Bossafund

wyszukaj fundusz