Breadcrumb

Breadcrumbs

Article list

Aktualności

rss

Częściowy zwrot opłaty za zarządzanie AgioFunds TFI SA

Klienci którzy w okresie od 23 marca do 30 kwietnia br. zdecydują się nabyć jednostki uczestnictwa, otrzymają bonus powitalny o wartości 30% faktycznie pobranej opłaty za zarządzanie aktywami netto za okres liczony od dnia nabycia jednostek uczestnictwa do 30 czerwca 2020 roku.

Skarbiec TFI o rynku akcji polskich w lutym 2020

Luty 2020 roku zostanie zapamiętany jako wyjątkowo emocjonujący miesiąc. Niestety były to przede wszystkim negatywne emocje. Po dotarciu do Europy koronawirus zebrał swoje żniwo powodując paniczną wyprzedaż na światowych giełdach. Skala deprecjacji z ostatnich dni lutego, mierząc tygodniową przec (...)

Komentarz miesięczny Quercus - luty 2020 r.

QUERCUS Obligacji Skarbowych Luty okazał się bardzo dobry dla inwestorów na lokalnym rynku obligacji skarbowych. Subfundusz QUERCUS Obligacji Skarbowych zyskał 1,36%. po raz kolejny będąc jednym z najlepszych funduszy w swojej klasie. Od początku roku QUERCUS Obligacji Skarbowych zyskał ju (...)

Skarbiec TFI o sytuacji na rynkach w styczniu 2020 roku

W styczniu zagraniczne indeksy akcji znalazły się ponownie w pobliżu lub powyżej historycznych szczytów, a końcówka miesiąca przyniosła przecenę wywołaną epidemią koronoawirusa w Chinach. Koronawirus (2019-nCoV) jest nowym wątkiem, który wpływa obecnie negatywnie na Chińską i globalną gospodarkę (...)

Komentarz miesięczny – styczeń 2020 r.

QUERCUS Obligacji Skarbowych   Początek roku charakteryzował się bardzo dużą zmiennością na polskim rynku obligacji skarbowych. Subfundusz QUERCUS Obligacji Skarbowych – mimo dużych wahań wartości jednostki – zakończył miesiąc „na plusie” i zyskał 0,06%.

Wpływ koronawirusa na spółki biotechnologiczne

W ostatnim czasie tematem numer jeden w mediach jest koronawirus z Chin. Pierwszym skojarzeniem jest pozytywny wpływ wirusa na spółki biotechnologiczne (bo można będzie sprzedać więcej leków). Oczywiście po chwili zastanowienia można dojść do wniosku, że dotyczy to tylko wąskiej grupy spółek, główn (...)

Sytuacja na rynkach

Grudzień zakończył 2019 rok na rynkach w przyzwoitych nastrojach. Nie doszło co prawda do podpisania pierwszej fazy umowy handlowej pomiędzy USA, a Chinami, ale USA wycofały się z wprowadzenia kolejnych ceł na Chiny. Ustalono też, że umowa zostanie podpisana 15 stycznia, a następnie rozpoczną się d (...)

Komentarz miesięczny – grudzień 2019 r.

QUERCUS Obligacji Skarbowych Po bardzo dobrym okresie styczeń-listopad, grudzień przyniósł wzrost rentowności obligacji i nieznaczne straty dla posiadaczy funduszy obligacji skarbowych. Subfundusz QUERCUS Obligacji Skarbowych stracił 0,20% i ponownie okazał się lepszy niż indeks TBSP, do któ (...)

Caspar - Inwestujemy Globalnie

Od początku istnienia - specjalnością Caspar TFI są inwestycje na zagranicznych rynkach akcji. Wyniki warszawskiego parkietu z tego okresu potwierdzają, że inwestowanie o charakterze globalnym to dobra i skuteczna strategia.    Rezultaty zarządzania Wyniki funduszy zarządza (...)

Sytuacja na rynkach - listopad

W listopadzie zagraniczne indeksy akcji znalazły się ponownie w pobliżu lub powyżej historycznych szczytów. Miniony miesiąc nie zaliczał się do okresów zapełnionych ważnymi wydarzeniami , a wsparciem dla indeksów były wciąż dobre dane późno-cykliczne dotyczące zatrudnienia w gospodarce amerykański (...)
123sc.dots 34
Web Content Display

Biuletyn o funduszach Bossafund

wyszukaj fundusz